NASZE USŁUGI

izolacje natryskowe ikona

IZOLACJE NATRYSKOWE

dowiedz się więcej

Izolacje pianką poliuretanową to dużo szybsze, tańsze i co najważniejsze – skuteczniejsze rozwiązanie, niż wykonanie tego w sposób tradycyjny, np. układając wełnę. Izolacje natryskowe to wszechstronne rozwiązanie, które może być zastosowane w wielu różnych miejscach, do izolacji różnych powierzchni.

hydroizolacje ikona

HYDROIZOLACJE BUDYNKÓW

dowiedz się więcej

Fundamenty budynków narażone są na nadmierne chłonięcie wilgoci. Najlepszą ochroną przed podciąganiem wody z gruntu są pionowe izolacje ścian piwnic i poziome izolacje fundamentów. Wykonujemy hydroizolacje różnego typu. Osuszymy Twój dom i pozbędziemy się wilgoci.

izolacje wdmuchiwane ikona

IZOLACJE WDMUCHIWANE

dowiedz się więcej

Metoda wdmuchiwania izolacji to nowoczesny, oszczędzający energię i tani sposób na ocieplanie budynków. Metoda polega na wtłoczeniu granulatu celulozy, wełny czy włókien drzewnych w wolną przestrzeń. Ocieplimy w ten sposób stropodachy, poddasza, ściany szczelinowe czy podłogi na legarach.

podczerwien ikona

OGRZEWANIE PODCZERWIENIĄ

dowiedz się więcej

Technologia ta pozwala na ogrzewanie ścian, podłóg oraz sufitów, które następnie ogrzewają powietrze w pomieszczeniu. Dzięki temu, temperatura powietrza jest stała. Specjalna mata grzewcza utworzona jest z połączenia włókna węglowego z pastą z karbonu. Produkt posiada 30 lat gwarancji.

fotowoltaika ikona

FOTOWOLTAIKA (WKRÓTCE)

dowiedz się więcej

WKRÓTCE

Zadzwoń lub napisz,
a przygotujemy dla Ciebie ofertę.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

za pomocą formularza
lub telefonicznie:

784 994 290